loading...

Grupa ewngelizacyjno - uwielbieniowa

Nasze spotkania odbywają się w piątki o godz. 19:00

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej wspólnoty – zadzwoń 733 631 931  

Liderem naszej wspólnoty jest Wojciech Wróblewski, a pasterzem ks. Michał Mejer SDB.  

Jesteśmy wspólnotą uwielbieniowo – ewangelizacyjną, która działa od początku 2015 roku. Naszym patronem jest św. Filip Neri, który prowadził ewangelizację w sposób bardzo nowoczesny. Oprócz głoszenia kazań na rzymskich placach, uczył osobistej modlitwy, dbał o śpiew i piękno liturgii, prowadził teatr, przypominał o tworzeniu dzieł miłosierdzia. Był bardzo radosnym świętym! Nie poddawał się smutkowi nawet pośród trudnych sytuacji. Realizował w swoim życiu wezwanie św. Pawła: Radujcie się zawsze w Panu!  

My również staramy się realizować to wezwanie i ewangelizować np. przez prowadzenie kursów Filip, które nastawione są na doświadczenie żywego Boga, który czeka na każdego człowieka. Staramy się żyć Ewangelią i mieć Boga zawsze w sercu. Gdy nadarzy się tylko jakaś okazja dzielimy się swoim doświadczeniem spotkania Boga. Jesteśmy wspólnotą wielopokoleniową, ale wszyscy dzięki Duchowi Świętemu jesteśmy młodzi duchem i potrafimy razem współpracować. Dzięki temu możemy wiele się od siebie nauczyć i każdy wnosi do wspólnoty coś niezwykłego. Naszą wspólnotę założył ks. Artur Kucharski dzięki pomocy SNE z Koszalina. Liderem naszej wspólnoty jest Wojciech Wróblewski, a pasterzem ks. Michał Mejer SDB.  

Nasze spotkania odbywają się w piątki o godz. 19:00, najczęściej w salce na plebani. W czasie spotkań modlimy się modlitwą uwielbienia, rozważamy Słowo Boże, dzielimy się świadectwem i tym co się u nas aktualnie dzieje. Czasem mamy agapy, podczas których możemy skosztować popisów kulinarnych.  

Jeśli masz pragnienie doświadczenia żywego Boga i Jego wielkiej miłości zapraszamy!  

Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał! Ps 37, 5 
 

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła