loading...

Ogłoszenia parafialne - 29.08.2021

We wtorek  31 sierpnia przypada co miesięczne wspomnienie św. Jana Bosko, o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci świętego Patrona, a o 18.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich naszych dobrodziejów i darczyńców naszego salezjańskiego dzieła.

 

  1. W środę 1 września, rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę Święta w naszym kościele o godz. 8.00. Chcemy na tej mszy świętej zawierzyć Panu Bogu wszystkie dzieci i młodzież z naszej Parafii, aby ten rok szkolny był dla nich szczęśliwy i owocny nie tylko w wymiarze dydaktyczno-wychowawczym ale także moralno-duchowym.

Uczniów Szkoły Salezjańskiej  zapraszamy na mszę świętą o godz. 9.00

 

  1. W czwartek  2  września przypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Tego dnia zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców na mszę świętą o godz. 18.00. Pragniemy tą mszą świętą rozpocząć nowy rok formacyjny Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

  1. W pierwszy piątek miesiąca 3 września zachęcamy wiernych do korzystania z sakramentu spowiedzi podczas mszy świętej o godz. 7.00 i 18.00.  Tego dnia kapłani odwiedzą chorych od godz. 8.00. Zachęcamy tych wszystkich naszych parafian, którzy chcą przyjmować Pana Jezusa w swoim domu, aby zgłosili swój adres do czwartku.

W piątek zapraszamy o  godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Wieczorem o godz. 19.00 swoje nabożeństwo pierwszo-piątkowe będzie miała młodzież i kandydaci do bierzmowania.

  1. W sobotę 4 września przypada pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca o godz. 8.00 msza święta w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny po mszy świętej wspólnotowy różaniec i adorację przed Najświętszym Sakramentem. .

  2. W przyszłą niedzielę – 5 września - zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 10.30 – konferencja i msza święta w intencji rodziny różańcowej.

Dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej i ich Rodziców zapraszamy za tydzień na mszę świętą o godz. 12.30, tą mszą świętą rozpoczniemy czas przygotowania dzieci do przyjęcia I Komunii Świętej, po mszy świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Na tej mszy świętej zostaną poświęcone tornistry i przybory szkole dzieci, które rozpoczynają w tym roku naukę w szkole.

 

  1. W dniach 8/9 października /piątek-sobota/ nasza Parafia organizuje Pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do 20 września.

 

  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitych łask od Pana Boga i opieki Świętych Patronów.

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności: 

Śp. Anna Cielecka- Matz, lat  86; śp. Krzysztof Jesse, lat 50  

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła