loading...

ogłoszenia parafialne - 3. Niedziela Wielkanocna (Biblijna)

Świętujemy dzisiaj III niedzielę Wielkanocną. Rozpoczyna ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym tygodniu może w sposób szczególny sięgnąć po Księgę Pisma Świętego, niech to Słowo skierowane do nas umacnia naszą wiarę w Zmartwychwstanie Pana.

 

 

  1. W środę  21 kwietnia msza święta wieczorna w intencji żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. 


 

  1. W czwartek od godz. 17.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.


 

  1. W tym tygodniu w piątek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski, naszej Diecezji i naszej Salezjańskiej Inspektorii. Tego dnia zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Wojciecha o godz. 17.30. W piątek z racji przypadającej Uroczystości nie obowiązuje post.

 

  1. W sobotę 24 kwietnia o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Maryi Wspomożycielki Wiernych oraz na mszę świętą sprawowaną w intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców naszego salezjańskiego dzieła.

 

  1. Kierujemy zaproszenie do osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć we mszy świętej niedzielnej, a czynią to w formie telewizyjnej lub internetowej, że istnieje możliwość przyjmowania Komunii Świętej poza mszą świętą. Prosimy o indywidualne wyrażenie swojej woli w  tej kwestii. 

 

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Józefa Lange-Gładych  lat 97;        

        Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła