loading...

Ogłoszenia parafialne - 4. niedziela wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza

Spotykamy się w radosnym czasie  wielkanocnym, by świętować pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. On, jako Dobry Pasterz, gromadzi nas tutaj razem i zaprasza, byśmy za Nim wyruszyli w drogę: ze śmierci do życia. Ta owca, która ma powtórnie narodzić się do życia, to każdy z nas, który został odkupiony najdroższą Krwią Zbawiciela na drzewie krzyża. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna w Kościele Powszechnym tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Prośmy w swoich modlitwach  o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. 

 

  1. W poniedziałek 26 kwietnia odbędzie się posiedzenie  Rady Wychowawczo-Duszpasterskiej. Zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby odpowiedzialne za poszczególne grupy i wspólnoty parafialne, spotkanie odbędzie się w salce nad zakrystią po mszy świętej wieczornej o godz. 18.45.

 

  1. W czwartek 29 kwietnia w naszej Ojczyźnie obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej. Tego dnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od  godz. 17.00.

  2. W piątek 30 kwietnia w ostatni dzień miesiąca o godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Jana Bosko, wieczorna msza święta będzie sprawowana w intencji wszystkich dobrodziejów i darczyńców naszego salezjańskiego dzieła.

  3. W sobotę 1 maja zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca. Msza  święta w intencji wynagradzania Niepokalanemu sercu Maryi zostanie odprawiana o godz. 8.00, po mszy świętej modlitwa różańcowa i adoracja. 

  4. Każdego dnia w miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 oraz na Apel Jasnogórski o godz. 21.00. 

  5. Za tydzień w niedzielę 2 maja przypada pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 10.30 konferencja dla Żywego Różańca i msza święta w intencji Członków Rodziny Różańcowej.

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności: 

śp. Ryszard Wysocki lat 80         śp. Anna Patryas lat 101   śp. Ryszard Zmysłowski lat 75        Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła