loading...

Ogłoszenia parafialne - II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021

Dzisiaj w II niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 17.15  na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. 

 

 

2. Od poniedziałku 1 marca pragniemy w sposób szczególny trwać na modlitwie przez przyczynę św. Józefa, który patronuje całej Wspólnocie Kościoła w tym roku liturgicznym. Każdego dnia tego miesiąca w ramach dziękczynienia po Komunii Świętej na mszy świętej wieczornej będziemy odmawiać Litanię ku Jego Czci. Natomiast wszystkich mężczyzn zapraszamy do prywatnego odprawiania nowenny do św. Józefa, który jest patronem ojców i mężów. 

 

  1. We wtorek 2 marca z racji pierwszego wtorku miesiąca o godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo za wiernych zmarłych polecanych w wypominkach oraz msza święta zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.

 

  1. W czwartek 4 marca zapraszamy na czas osobistej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W czwartek msza święta wieczorna w intencji ministrantów i ich rodziców.

 

  1. W pierwszy piątek miesiąca 5 marca kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną /następna wizyta w środę 31 marca przed Świętami Wielkanocnymi/. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: z udziałem dzieci o 16.45, dla dorosłych o godz. 17.30 i dla młodzieży o godz. 19.00, z racji pierwszego piątku zapraszamy wszystkich wiernych do korzystania z sakramentu spowiedzi świętej.  Tego dnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza święta z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.  

  2. W sobotę 6 marca zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca. Msza  święta w intencji wynagradzania Niepokalanemu sercu Maryi zostanie odprawiana o godz. 8.00, po mszy świętej modlitwa różańcowa i adoracja. Serdecznie zapraszamy.

  3. Za tydzień będziemy gościć w naszej Wspólnocie Parafialnej Ks. Mariusza Chamarczuka i kleryków z naszego Salezjańskiego Seminarium w Lądzie nad Wartą. Ks. Mariusz wygłosi kazania a klerycy będą zbierać ofiarę do puszek na potrzeby utrzymania Seminarium. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

 

  1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 10.30 konferencja i Msza Święta w intencji Rodziny Różańcowej.

  2. Nasza Salezjańska Szkoła Podstawowa ogłasza nabór do klasy pierwszej i czwartej na rok szkolny 2021/2022. Trwa także nabór do Salezjańskiego Przedszkola. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odszedł do wieczności:  Śp. Kazimierz Winkel lat 67   Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła