loading...

Ogłoszenia parafialne - III niedziela adwentu 16.12.2018

Dziś w trzecią niedzielę Adwentu rozpoczynamy w naszej Parafii rekolekcje Adwentowe. Prośmy o potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla ks. Dariusza rekolekcjonisty oraz dla wszystkich Parafian, abyśmy umocnili naszą wiarę i przygotowali nasze sumienia na czas świętowania narodzin naszego Zbawiciela.

PROGRAM REKOLEKCJI przedstawia się następująco: nauki rekolekcyjne w niedzielę na mszach świętych oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 6.15, 10.00 i 18.00. W poniedziałek po mszy wieczornej nauka stanowa dla mężczyzn, we wtorek nauka stanowa dla kobiet. We wtorek o godz. 10.00 msza święta dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

 

  1. Dzisiaj w niedzielę 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Uroczystości Bożego Narodzenia. Każdego dnia nabożeństwo nowenny będzie odprawiane w naszej świątyni o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas tych nabożeństw.

 

  1. Bardzo dziękujemy za składane produkty żywnościowe do wystawionego kosza. Nasz parafialny zespół Caritasu wzorem lat ubiegłych pragnie przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! Wigilia dla osób i rodzin potrzebujących będzie miała miejsce 19 grudnia w środę o godz. 15.00

 

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym przedstawicielom grup i wspólnot parafialnych za trud roznoszenia opłatków. Jeśli do jakiejś rodziny z naszej Parafii nie dotarły jeszcze opłatki, można je nabyć w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

 

  1. Dyrekcja i Uczniowie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszej Parafii na Jasełka. Przedstawienie Jasełkowe odbędzie się we wtorek 18 grudnia o godz. 17.00 17.00 w Audytorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

 

  1. W środę 19 grudnia swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz Dariusz Presnal, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta na mszy świętej roratniej o godz. 6.15.

 

  1. Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych. Dołączamy także dar modlitwy.

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła