loading...

Ogłoszenia parafialne - III niedziela zwykła 24.01.2021

Dzisiaj po Mszach Świętych w ramach „Dnia solidarności z Chorwacją” będzie zbierana ofiara do puszek na wsparcie poszkodowanych osób w wyniku trzęsienia ziemi w tym kraju. Składamy serdeczne Bóg zapłać! wszystkim ofiarodawcom.

 

  1. W poniedziałek 25 stycznia o godz. 19.00 w salce nad zakrystią odbędzie się posiedzenie Rady Wychowawczo-Duszpasterskiej. Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych wspólnot i grup parafialnych na to spotkanie, podczas którego zostaną zaplanowane i omówione najbliższe sprawy duszpasterskie związane z życiem naszej Wspólnoty Parafialnej.

Rozkład kolędy w tym tygodniu przedstawia się następująco:

25.01– poniedziałek

Ul. Rydygiera i Kościuszki

26.01. – wtorek

Ul. Dolna, Czarneckiego; kolęda uzupełniająca dla tych którzy nie mogli wcześniej uczestniczyć

 

 

  1. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 31 stycznia jako Wspólnota Parafialna będziemy przeżywać nasz doroczny dzień Odpustu z racji  narodzin dla nieba naszego Świętego Patrona  - św. Jana Bosko.  Kazania w tą Uroczystość wygłosi ks. Tomasz Malinowski – salezjanin pracujący w Bydgoszczy.  Animację muzyczną na mszach świętych będzie prowadził zespół góralski ONDRASZKI. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafiach i sympatyków naszego Dzieła Salezjańskiego na to doroczne wydarzenie.

 

  1.  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy wielu łask od Boga  i opieki  Maryi Wspomożycielki Wiernych. Dołączamy także dar modlitwy.

 

 

 

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Śp. Joanna Skweres lat 36;

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła