loading...

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019

Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód Okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia kieruje nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

 

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom za liczny udział w Orszaku Trzech Króli, który odbył się w minioną niedzielę. To wydarzenie było pięknym świadectwem wiary mieszkańców naszego Miasta. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę siostry Marii – salezjanki, która czuwała nad scenariuszem i wszystkimi przygotowaniami oraz Wspólnocie Nikodem za wszelką pomoc i czynny udział w prowadzeniu Orszaku. Bóg zapłać.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę nasz Chór Parafialny SOLI DEO świętuje swoją 10 rocznicę istnienia, z tej okazji zapraszamy na Mszę Święta Jubileuszową o godz. 15.00, po mszy świętej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zaproszonych Chórów Pilskich. Serdecznie zapraszamy. 

 

  1. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego o godz. 17.30

 

  1. W naszym wojewódzkie wielkopolskim rozpoczęły się ferie zimowe. W pierwszym tygodniu ferii Oratorium zaprasza dzieci i młodzież w godzinach 15.00-19.00 na "bajkowe popołudnia". W programie bajka z przesłaniem oraz podwieczorek, quizy i zabawy. W czwartek zapraszamy na "dzień labiryntu". poznamy najsłynniejsze labirynty świata i będziemy mogli przejść pierwszy pilski labirynt zbudowany specjalnie w naszym Oratorium. Serdecznie zapraszamy.

  2. Parafia Św. Stanisława Kostki i Urząd Miasta Piły organizuje Koncert Kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej, który odbędzie się w Kościele Św. Stanisława Kostki w piątek 18 stycznia o godz. 18.00, wstęp wolny.

 

  1. Informujemy naszych Parafian, iż gabinet SŁUCHMED mający swoją siedzibę przy ul. Kolbego 17a, organizuje akcję: „Styczeń – miesiącem bezpłatnych badań słuchu”, rejestracja telefoniczna nr 67/307 00 85. Celem tej akcji jest dotarcie do jak najwięcej osób borykających się z problemami niedosłuchu, aby po przebadaniu uzyskać także konsultację specjalisty protetyka słuchu. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, są one przeznaczone na prace budowlane wykonywane w naszym kościele.

 

  1. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych. Dołączamy także dar modlitwy.

 

 

W minionym tygodniu odszedł do wieczności

śp. Radosław Seyda, lat 33.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła