loading...

Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Świętej Rodziny 27.12.2020 i życzenia :)

1. W dzisiejszą niedzielę – kiedy obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny pragniemy podziękować Panu Bogu za dar naszych rodzin. Jednocześnie w ten dzień zawierzamy wszystkie trudności i zmartwienia naszych bliskich Świętej Rodzinie z Nazaretu, niech Ona patronuje każdej naszej rodzinie.

 

2. W czwartek 31 grudnia ostatni dzień roku, zapraszamy wszystkich Parafian na mszę świętą dziękczynną za przeżyty Rok 2020, zostanie ona odprawiona o godz. 17.00. Po mszy świętej zostanie odprawione nabożeństwo na zakończenie minionego roku. Serdecznie zapraszamy.

3. W piątek 1 Stycznia - Kościół świętuje Uroczystość Bożej Rodzicielki rozpoczynając nowy Rok Pański 2021. Msze święte w naszej Parafii według rozkładu mszy świętych niedzielnych. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się o pokój na świecie. Papież Franciszek kieruje specjalne orędzie na Światowy Dzień Modlitw o pokój. Nie ustawajmy w codziennej modlitwie o pokój w krajach, gdzie trwają konflikty zbrojne, niech ten pokój zapanuje w naszych rodzinach i w naszych sercach.

4. W sobotę 2 stycznia zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca. Msza święta w intencji wynagradzania Niepokalanemu sercu Maryi zostanie odprawiana o godz. 8.00; po mszy świętej modlitwa różańcowa i adoracja. Serdecznie zapraszamy.

5. Od poniedziałku 4 stycznia rozpocznie w nowej formie tzw. Kolęda. Zapraszamy naszych Parafian z wyznaczonych ulic danego dnia na msze świętą sprawowaną w intencji naszych Rodzin. Msze święte tzw. „kolędowe” będą odprawiane o godz. 11.00 – dla tych, którzy mogą w nich uczestniczyć w godzinach przedpołudniowych i o godz. 18.00.

6. Za tydzień w 3 stycznia w pierwszą niedzielę Nowego Roku zmiana tajemnic Żywego Różańca: o godz. 10.30, zapraszamy na konferencję i po niej msza święta w intencji Rodziny Różańcowej.

 

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła