loading...

ogłoszenia parafialne - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021

Obchodzimy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres, gdy Chrystus Pan po swoim Zmartwychwstaniu ukazywał się uczniom. Najbliższy tydzień będzie poświęcony przygotowaniu do Zesłania Ducha Świętego. Zachęcamy tych naszych braci i siostry, którzy nie skorzystali jeszcze ze spowiedzi wielkanocnej do odważnego otwarcia swego serca na Boże Miłosierdzie.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Parafii wspólnie z nami modli się kleryk Piotr z   WSD z Koszalina. Po mszach świętych będzie zbierana ofiara do puszek jako nasze materialne wsparcie przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na drugą próbę związaną z bezpośrednim przygotowaniem do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

  3. W ramach nabożeństwa majowego trwamy w Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego. W sobotę modlitwą Apelu Jasnogórskiego rozpoczniemy czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, czuwanie zakończy się mszą świętą o godz. 23.00.

  4. W sobotę - 22 maja - na Mszy Świętej o godz. 18.00, we wspomnienie św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, do kościoła Świętej Rodziny zostaną wprowadzone relikwie Świętej Rity i odbędzie się nabożeństwo ku jej czci. Do udziału zapraszamy wszystkich czcicieli św. Rity.

  5. W najbliższą sobotę i w niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Zespół „SOLOWEJ”. Zespół mówi o sobie: „Jeździmy po całej Polsce jak również za granice. Występujemy w kościołach oraz domach kultury. Robimy to dlatego, bo mamy misję. Pomagamy dzieciom z domów dziecka w Tarnopolu. Zespół będzie animował muzycznie Apel Jasnogórski i liturgię mszy świętych.

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszła do wieczności: 

 

Śp. Małgorzta Dybzińska lat 62, Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła