loading...

Ogłoszenia parafialne - XVI niedziela zwykła 21.07.2019

 1. Zakończyły się w naszej Parafii  trzytygodniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży, z serca składamy serdeczne podziękowanie księdzu Danielowi oraz wszystkim wychowawcom i animatorom, którzy podjęli się trudu organizacji i opieki nad dziećmi. Ten czas był wielkim wysiłkiem salezjańskiej asystencji, niech Ks. Bosko udzieli wszystkim prowadzącym swoich łask i otacza opieką w dalszej pracy oratoryjnej.

 

 1. Jutro w poniedziałek 22 lipca wyrusza z naszej Parafii autokarowa Pielgrzymka do Krakowa, Lwowa i Częstochowy. Zbiórka uczestników o godz. 5.40 i wyjazd autokaru o godz. 6.00 z parkingu przed naszym kościołem.

 

 1. W środę 24 lipca o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Wspomożycielki Wiernych z racji comiesięcznego wspomnienia, natomiast po mszy świętej wieczornej odśpiewamy Apel Jasnogórski.

 

 1. W dniu 24 lipca w środę o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym p.w. św. Stanisława Kostki zostanie odprawiona msza święta w intencji Służb Policyjnych, które w tym dniu obchodzą swoje Patronalne Święto Policji.
 2. Zapraszamy w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 

 1.  W czwartek 25 lipca obchodzimy Święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa,  z racji wspomnienia św. Krzysztofa, zapraszamy wszystkich kierowców, na mszę świętą wieczorną o godz. 18.00, po mszy świętej zostaną poświęcone pojazdy i zostanie udzielone błogosławieństwo dla wszystkich użytkowników dróg. W tym dniu swoje imieniny obchodzą nasi Księża Biskupi: ks. Bp Krzysztof Zadarko i Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk, pamiętajmy w modlitwie o dostojnych solenizantach.

 

 1. W piątek 26 lipca Kościół obchodzi wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny, tego dnia pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich naszych babciach i dziadkach.

 

 1. Prosimy naszych Parafian o udzielenie gościnności dla pielgrzymów, którzy 1 sierpnia w czwartek, przybędą do naszej Parafii. Można to uczynić poprzez podanie adresu w zakrystii lub kancelarii.

 

 1. Jest kilka miejsc wolnych na pielgrzymkę autokarową z Trzcianki do Częstochowy. Wyjazd z parkingu naprzeciw kościoła św. Jana Chrzciciela w piątek 26 lipca ok. godz. 22.00, wyjazd z Częstochowy w sobotę 27. lipca ok. godz. 20.00. Koszt 100 zł. Zapisy u Pana Piotra Starosty z Trzcianki pod nr tel. 509 291 696.

 

 1. W przyszła niedzielę 28 lipca zapraszamy wszystkie małżeństwa, które obchodzą w tym miesiącu swoje rocznice zawarcia związku małżeńskiego, na mszę świętą o godz. 11.00. W ich intencji zostanie odprawiona msza święta, jubilaci odnowią  także  przyrzeczenia małżeńskie i otrzymają błogosławieństwo na dalsze lata życia.

 

 1. Pragniemy poinformować, że w okresie czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00 do 17.00.

 

 1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy obfitych łask od Pana Boga i opieki Świętych Patronów.

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła