loading...

Ogłoszenia parafialne - XVIII niedziela zwykła 5.08.2018

  1. Przeżywamy dziś 18 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Chrystus w dzisiejszej Ewangelii oznajmia swoim uczniom: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie”, dziękujmy naszemu Zbawicielowi, że pozostał z nami w Najświętszym Sakramencie, i razem z psalmistą uwielbiajmy Go podczas świętej liturgii, że pokarmem z nieba Pan swój lud obdarzył.

 

  1. We wtorek 7 sierpnia zapraszamy na modlitwę za tych, którzy odeszli do wieczności, o godz. 17.30 wypominki a o godz. 18.00 msza święta w intencji wszystkich bliskich naszych zmarłych.

 

  1. W czwartek 9 sierpnia zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom naszej Parafii, którzy przyjęli na nocleg i ugościli w swoich domach pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej wędrujących ze Skrzatusza na Jasną Górę. Niech Bóg wynagrodzi Waszą życzliwość i okazane serce dla pątników.

 

  1. Sierpień to także tradycyjnie miesiąc trzeźwości w naszym kraju. Do powstrzymania się od spożywania alkoholu w tym miesiącu jesteśmy zachęcani wszyscy, a nie tylko ci, którzy mają z tym problem. Nasz gest możemy również ofiarować w intencji kogoś z naszej rodziny czy znajomych, którzy mają problemy z nadużywaniem alkoholu i sami już nie potrafią z tego wyjść. Być może nasza ofiara połączona z modlitwą wyprosi im łaskę odwrócenia się od tego nałogu.

 

  1. W Parafii św. Rodziny w Pile w dniach 10-13 sierpnia odbędzie się Wakacyjna Szkoła Biblijna, którą poprowadzi o. Jose Maniparambil – znany charyzmatyczny biblista z Indii. Uczestnicy rekolekcji będą zgłębiać treść Listów św. Pawła Apostoła. Zgłoszenia są przyjmowane drogą e-maila. Część wieczorna spotkań w kościele od godz. 17.30 dostępna dla wszystkich. Wszystkie informacje są zamieszczone na plakacie w przedsionku kościoła.

 

  1. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,  życzymy wielu łask od Boga  i opieki  Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 

 

 

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła