loading...

Ogłoszenia parafialne - XXV niedziela zwykła 23.09.2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w odpuście diecezjalnym w Skrzatuszu. Niech opieka Matki Bożej Bolesnej towarzyszy nam na każdy dzień, a Jej wstawiennictwo wyprasza potrzebne łaski.

 

 

 

  1. W najbliższy poniedziałek przypada 24 dzień miesiąca - wspomnienie Wspomożycielki Wiernych – zapraszamy na nabożeństwo ku czci NMP o godz. 17.30, a po mszy świętej wieczornej odśpiewamy Apel Jasnogórski.

 

 

  1. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o d godz. 17.00.

 

 

  1. W piątek 28 września przypada wspomnienie św. Wacława męczennika. Jest to zarazem dzień rocznicy beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. siostry Faustyny. Tego dnia zapraszamy naszych Parafian do włączenia się w międzynarodową akcję: ISKRA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA,  czyli do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego na skrzyżowaniu ulic w intencji pokoju na świecie. Wspólna modlitwa będzie miała miejsce o godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Al. Poznańskiej i ul. Trzcianeckiej. Serdecznie zapraszamy.

 

 

  1. W piątek przypada ostatni piątek miesiąca, o godzinie 20.00 zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo Uwielbienia Jezusa.

 

 

  1. Za tydzień, w niedzielę 30 września na mszy świętej o godz. 12.30 pragniemy złożyć Panu Bogu dziękczynienie za 25 lat istnienia naszego Salezjańskiego Działa na Staszycach w Pile. Mszę świętą odprawi ks. Inspektor, przełożony naszej Prowincji oraz byli Księża Proboszczowie: ks. Józef Dubiniec i ks. Jerzy Worek. Po mszy świętej zapraszamy wszystkich naszych parafiach na wspólnotową agapę z racji świętowania tej uroczystości. Na tą mszę świętą zapraszamy także wszystkie małżeństwa, które obchodzą w tym miesiącu rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

 

  1. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia,  życzymy wielu łask od Boga  i opieki  Maryi Wspomożycielki Wiernych. Dołączamy także dar modlitwy.


W minionym tygodniu odeszła do wieczności

śp. Zofia Nowak, lat 64,zam. ul. ZamenhofaMsze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła