loading...

Ogłoszenia parafialne - XXVII niedziela zwykła 4.10.2020

W miniony piątek rozpoczęliśmy miesiąc październik, który jest szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie o godz. 17.30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 16.45, a dla młodzieży w piątki o godz. 19.00. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w tych nabożeństwach to zachęcamy do odmawiana modlitwy różańcowej w swoich rodzinach. W każdą środę października o godz. 21.00 zapraszamy młodzież naszej diecezji do duchowej łączności na modlitwie różańcowej. "Różaniec Młodych" będzie transmitowany przez Dobre Media z Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.

 

  1. Zapraszamy na spotkania Oazy – ruchu Światło-Życie. Młodzież we wtorki o 18.00, dzieci w czwartki o 16.30

 

  1. W wtorek 6 października przypada pierwszy  wtorek miesiąc, zapraszamy na modlitwę za tych, którzy odeszli do wieczności, o godz. 17.30 różaniec a o godz. 18.00 msza święta w intencji wszystkich bliskich naszych zmarłych. Tego dnia obchodzi swoje imieniny ks. Artur Kucharski, dyrektor Zespołu Szkół Salezjańskich. Solenizant odprawi mszę świętą o godz. 18.00.  zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

  1. W środę 7 października, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Ten dzień jest patronalnym świętem Róż Różańcowych. W tym dniu o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji Członków Żywego Różańca. Po mszy świętej odbędzie się, spotkanie osób odpowiedzialnych za poszczególne Wspólnoty Róż Różańcowych.

 

  1. W środę 7 października o godz. 19.30 kino HELIOS zaprasza na piękny film o najnowszych dziejach Polski na przykładzie życia ks. Jana Zieji. Cena biletu 14 zł. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W czwartek 8 października zapraszamy o godz. 17.00 na  Adorację Najświętszego Sakramentu. Wieczorna msza święta o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji Synodu Diecezji, po mszy świętej w sali konferencyjnej w Domu Zakonnym odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

 

  1. Za tydzień będziemy obchodzić w całej Ojczyźnie  XX Dzień Papieski pod Hasłem: „TOTUS  TUUS”. W ramach obchodów Dnia Papieskiego odbywać się będzie zbiórka funduszy na stypendia dla zdolnej polskiej młodzieży z niezamożnych  i ubogich rodzin.

 

  1. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca, ofiary zbierane na tacę będę przeznaczone na pokrycie kosztów inwestycji zamontowania instrumentu organowego w naszej świątyni.  Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, szczególnie ks. Arturowi, życzymy obfitych łask od Pana Boga i opieki Świętych Patronów.

 

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła