loading...

Ogłoszenia parafialne - XXVIII niedziela zwykła 11.10.2020

W całej naszej Ojczyźnie obchodzimy dzisiaj  XX Dzień Papieski pod Hasłem: „TOTUS  TUUS”. W ramach obchodów Dnia Papieskiego serdecznie zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Nabożeństwo Papieskie połączone wraz z modlitwą różańcową. Niech nasza wspólna modlitwa i trwanie przed Panem będzie  naszym dziękczynnie za dar osoby 
św. Jana Pawła II, w tegoroczną setną rocznicę Jego urodzin. Po mszach świętych można złożyć ofiarę do puszek jako wsparcie funduszu na stypendia dla zdolnej polskiej młodzieży z niezamożnych  i ubogich rodzin.

 

  1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie o godz. 17.30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 16.45, a dla młodzieży w piątki o godz. 19.00.

 

  1. We wtorek 13 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30 różaniec i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół naszej świątyni.

 

  1. W środę 14 października odchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, tego dnia zapraszamy Nauczycieli i Pracowników Oświaty na mszę świętą sprawowaną w ich intencji o godz. 18.00.

 

  1. Dzieci z klas IV-VI i młodzież, którzy chcą rozszerzyć swoją przyjaźń z Panem Bogiem zapraszamy na spotkania Oazy: Dzieci Boże w czwartki o 16.30, młodzież we wtorki o 18.00 w Oratorium. Pragniemy rozpocząć duchowe przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Spotkania formacyjne zarówno dla chcących pojechać na to wydarzenie jak i tych, którzy będą się łączyć duchowo zapraszamy w każdą trzecią środę miesiąca . Msza święta i spotkanie integracyjne odbędzie się  w środę 16 października o 19.00 w Oratorium. Zapraszamy!

 

  1. Duszpasterstwo Akademickie w Pile działające przy Parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza młodzież maturalną, studentów, pracowników oświaty i środowiska akademickie oraz wszystkich chętnych do udziału w rekolekcjach na dobry początek „KROCZYĆ w UFNOŚCI”. Spotkanie rekolekcyjne odbędą się w dniach 18-21 października 2020 r. o godz. 19.00 w Kaplicy Dobrego Pasterza przy ul Złotej 1. Poprowadzi te rekolekcje ks. Radosław Siwiński – egzorcysta, założyciel Domu Miłosierdzia oraz wykładowca WSD w Koszalinie. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na plakacie.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 18 października Wspólnota Kościoła rozpoczyna tzw. tydzień misyjny, pragniemy naszymi modlitwami i ofiarami wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne. Tego dnia przypada także doroczne Święto Pracowników Służby Zdrowia. W tym dniu w szpitalu o godz. 11.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników służby zdrowia.

 

  1. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary na tacę będę one przeznaczone na pokrycie kosztów inwestycji zamontowania instrumentu organowego w naszej świątyni.  

Zapraszamy do kina Helios na film pt. "Wojtyła - śledztwo". Senas odbędzie się w poniedziałek, 12 października o godz. 19.30. Cena biletu na hasło "Nazaret" - 14zł

 

  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitych łask od Pana Boga i opieki Świętych Patronów.

 

  W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

 

Śp. Melania Rotkiewicz, lat 94.Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła