loading...

Ogłoszenia parafialne - XXXII niedziela zwykła 10.11.2019

Przez cały miesiąc listopad zapraszamy wiernych o godz. 17.30 na nabożeństwa wspominkowe za zmarłych. Rozkład nabożeństwo wspominkowych w tym tygodniu:

 

10 listopada – Niedziela

Ujska, Wapienna, Wiejska, Wysoka, Zatorska, Żabia, Żwirowa

11 listopada – poniedziałek

Wiosny Ludów

12 listopada – wtorek

Zamenhofa

13 listopada – środa

Bez podania adresu

14 listopada – czwartek

Bohaterów Westerplatte, Brzechwy, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Cynowa

15 listopada – piątek

Czarnieckiego, Czarkowska

16 listopada – sobota

Dembowskiego, Dojazdowa, Dolna, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Grodzka

 

  1. W poniedziałek  11 listopada w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach patriotycznych organizowanych w naszym mieście. Główna Msza święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 11.00 w Kościele Św. Rodziny w Pile. Główna Uroczystość z udziałem Władz Miasta odbędzie się na Palcu Zwycięstwa o godz. 16.00.
  2. W Święto odzyskania Niepodległości w naszym Kościele  o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Po mszy świętej zapraszamy wszystkich naszych parafian do Auli Szkół Salezjańskich na Wieczór Pieśni Patriotycznych.

 

  1. W środę 13 listopada o godz. 16.30 w kaplicy szpitalnej zostanie odprawiona msza święta odpustowa, gdyż kaplica szpitalna nosi wezwanie Pierwszych Świętych Męczenników Polskich: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W związku ze świętem Odzyskania przez Polskę Niepodległości, zapraszamy 13 listopada o godz. 19.00 do kina Helios na film "Legiony". Ogólnopolska premiera tego filmu odbyła się 20 września, jednak do tej pory niestety nie było możliwości w naszym mieście obejrzenia tego pięknego filmu, gdyż seanse były tylko dla szkół. Film jest seansem specjalnym i jednorazowym i na hasło Nazaret  kosztuje 14 zł.

 

  1. W czwartek 14 listopada o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego. Msza święta wieczorna tego dnia zostanie odprawiona w intencji trwającego Synodu Naszej Diecezji.

 

  1. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na nocną adorację Jezusa w intencji dusz czyśćcowych. Rozpoczęcie w piątek 15 listopada o godz. 20:00. Pierwsza godzina będzie prowadzona, od godz. 21 do 23 możliwość spowiedzi. Od godz. 23 co dwie godziny będzie odmawiana kolejna część różańca w intencji dusz czyśćcowych. Zakończenie adoracji w sobotę o 8:00. Zapraszamy choćby na chwilę modlitwy!

 

  1. Parafia pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile organizuje wyjazd autokarowy dla młodzieży w dniach 28.12.2019-1.01.2020 na Europejskie Spotkanie Młodych Taize we Wrocławiu. Wiek 16-35 lat. Koszt 350 zł. Zapisy wraz z wpłatą do końca listopada Wszystkich chętnych lub niezdecydowanych zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę 13 listopada o godz. 19.00 do kaplicy akademickiej przy ul. Złotej. Gościem specjalnym spotkania będzie brat Maciej z Taize. Więcej informacji na plakacie.        

     

  1. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na tacę, są one przeznaczone na dalsze prace inwestycyjne związane z wykończeniem budowy naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą.

 

  1. Za tydzień w naszej wspólnocie Parafialnej będziemy gościć kleryków z naszego Salezjańskiego Seminarium Duchowego z Lądu nad Wartą. Klerycy podzielą się świadectwem swojego powołania a po mszach świętych będzie zbierana ofiara do puszek na nasze Salezjańskie Seminarium.

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła