loading...

Ogłoszenia parafialne - IX niedziela zwykła 3 VI 2018

Z serca dziękujemy wszystkim Parafianom za trud i poświęcony czas, aby przygotować Uroczystość Bożego Ciała. Składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! Tym wszystkim którzy budowali ołtarze, Salezjanom Współpracownikom, Wspólnocie NIKODEM, oraz naszemu Chórowi Parafialnemu i Zespołowi Caritas; dzieciom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej oraz całemu orszakowi procesyjnemu.

Bardzo też dziękujemy wszystkim Parafianom i gościom za udział w MAJÓWCE po Uroczystości Bożego Ciała. Niech nasze wspólne budowanie więzi międzyludzkich zaowocuje dar przyjaźni i życzliwości w relacjach między nami.

Podczas Oktawy Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe będzie odprawianie na zakończenie mszy świętej. Ostatniego dnia oktawy, w czwartek 7 czerwca, zostaną poświęcone wianki sporządzone z pierwszych kwiatów i ziół.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej Parafii kleryków WSD z Koszalina, którzy po mszach świętych przeprowadzą zbiórkę do puszek przeznaczoną na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
     
  2. W poniedziałek 4 czerwca zapraszamy Modlitewną Grupę Paliatywną na mszę świętą o godz. 19.00  w kaplicy w Domu Zakonnym i na comiesięczne spotkanie po mszy świętej w sali konferencyjnej.

 

  1. We wtorek 5 czerwca przypada pierwszy wtorek miesiąca w tradycji naszej Parafii tego dnia sprawujemy mszę świętą zbiorową na naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30.

 

 

  1. W czwartek 7 czerwca zapraszamy na czas osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Tego dnia zostanie odprawiona o godz. 18.00 msza święta w intencji ministrantów i ich rodzin.

 

  1. W najbliższy piątek 8 czerwca Wspólnota Kościoła obchodzić będzie Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszy świętej odmówimy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Zbawiciela. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W przyszłą niedzielę 10 czerwca w naszym mieście odbędzie się MARSZ DLA ŻYCIA . Rozpocznie się on mszą świętą o godz. 11.30 w Kościele p.w. św. Antoniego.  Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, które chcą podziękować Panu Bogu za dar życia swoich dzieci.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Wilna /  termin 23-27 lipca/  na spotkanie organizacyjne o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na plebani.

 

  1. W najbliższą niedzielę, z racji II niedzieli miesiąca, zbierana taca będzie przeznaczona na kolejną inwestycję: położenie kostki brukowej przed kościołem w miejsce starych płyn betonowych. Prace rozpoczniemy 11 czerwca w poniedziałek. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

 

 

W miniony tygodniu Pan Bóg powołał dowieczności :

śp. Tomasz Krzyśko, lat 55

śp. Bogumłła Hart, lat 69

śp. Jan Naumczyk, lat 88

 

Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

 Msze św.

Niedziela i święta
W tygodniu
7 : 30
9 : 30
11: 00
suma
12:30
dla dzieci
7 : 00
 
18 : 00
 
czytaj więcej...

Wspólnoty parafii

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętego Jana Bosko w Pile

ul. Libieta 3

64-920 Piła

tel: 067-2130642

E-mail: presnal@wp.pl

numer konta bankowego

87 1020 3844 0000 1802 0049 0938

na budowę kościoła