WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH
Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych
godz. 17.30 - Listopad 2023
DZIEŃ TYGODNIA |
ULICE - WYPOMINKI |
1 listopada – środa |
Bohaterów Westerplatte, Brzechwy, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Cynowa, Czarnieckiego i Czarnkowska |
2 listopada – czwartek |
Dembowskiego, Dojazdowa, Dolna, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Grodzka, Irydowa, Kolejowa i Kościuszki. |
3 listopada – piątek |
Krótka, Leśna, Libelta, Limanowskiego, Ludwisarska, Łódzka, Mały Borek, Margonińska, Masztowa. |
4 listopada – sobota |
Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Piękna, Platynowa |
5 listopada – Niedziela
|
Półwiejska, Puławskiego, Poznańska, Radosna, Rydygiera, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna, Stalowa. |
6 listopada – poniedziałek |
Rogozińska |
7 listopada -wtorek |
Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słoneczna, Sowińskiego, Strzelecka |
8 listopada – środa |
Za zmarłych Członków Żywego Różańca |
9 listopada – czwartek |
Trzcianecka, Ujska, Wapienna, Wiejska, Wysoka, Zatorska, Żabia, Żwirowa i zmarli bez podania adresu |
10 listopada – piątek |
Wiosny Ludów |
11 listopada – sobota |
Zamenhofa |
12 listopada – Niedziela |
Bohaterów Westerplatte, Brzechwy, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Cynowa, Czarnieckiego i Czarnkowska |
13 listopada – poniedziałek
|
Dembowskiego, Dojazdowa, Dolna, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Grodzka, Irydowa, Kolejowa i Kościuszki. |
14 listopada – wtorek |
Krótka, Leśna, Libelta, Limanowskiego, Ludwisarska, Łódzka, Mały Borek, Margonińska, Masztowa. |
15 listopada – środa |
Za zmarłych Członków Żywego Różańca |
16 listopada – czwartek |
Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Piękna, Platynowa |
17 listopada – piątek |
Półwiejska, Puławskiego, Poznańska, Radosna, Rydygiera, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna, Stalowa. |
18 listopada – sobota |
Rogozińska |
19 listopada – niedziela |
Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słoneczna, Sowińskiego, Strzelecka |
20 listopada – poniedziałek |
Trzcianecka, Ujska, Wapienna, Wiejska, Wysoka, Zatorska, Żabia, Żwirowa i zmarli bez podania adresu |
21 listopada – wtorek |
Wiosny Ludów |
22 listopada – środa |
Za zmarłych Członków Żywego Różańca |
23 listopada – czwartek |
Zamenhofa |
24 listopada – piątek |
Bohaterów Westerplatte, Brzechwy, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Cynowa, Czarnieckiego i Czarnkowska |
25 listopada – sobota |
Dembowskiego, Dojazdowa, Dolna, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Grodzka, Irydowa, Kolejowa i Kościuszki. |
26 listopada – niedziela |
Krótka, Leśna, Libelta, Limanowskiego, Ludwisarska, Łódzka, Mały Borek, Margonińska, Masztowa. |
27 listopada – poniedziałek |
Miedziana, Motylewska, Obornicka, Osiedlowa, Piękna, Platynowa |
28 listopada – wtorek |
Półwiejska, Puławskiego, Poznańska, Radosna, Rydygiera, Rzemieślnicza, Spiżowa, Srebrna, Stalowa. |
29 listopada – środa |
Za zmarłych Członków Żywego Różańca |
30 listopada – czwartek |
Rogozińska |